TOPLU SMS SİSTEMİ: 

Firmaların, kurumların, şahısların, dernek ve odaların; üyelerinin ve müşterilerinin telefon numaralarına kampanya, kutlama, tebrik, tanıtım mesajları ve duyuru gibi birçok bilgilendirmeyi internet üzerinden en ekonomik şekilde toplu olarak göndermelerini sağlayan sistemdir. Mesaj metni harfler, rakamlar ve alfanümerik karakterler içerebilir. Latin alfabesi kullanılarak yazılan 1 standart kısa mesaj 160 karakter uzunluğundadır. İstenirse 6 kısa mesaj karşılığı 918 karakter uzunluğa kadar mesaj yazılabilir. Aytel Toplu SMS hizmeti, Türk Telekom altyapısı kullanılarak verilmektedir.

*İnternet üzerinden www.aytelmesaj.com adresinden kullanıcı adı ve şifrenizi girerek binlerce kişiye bir kaç tıklama ile anında SMS gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. aytelmesaj, web tabanlı bir Toplu SMS Hizmeti olduğu için, herhangi bir masaüstü programına ihtiyaç yoktur.

*Gönderdiğiniz SMS'lerin alıcılara ulaşıp ulaşmadığını detaylı raporlar halinde alabilir ve bu raporları arşivleyebilirsiniz.

*İleri tarihli SMS uygulaması ile, doğumgünü, kuruluş yıldönümü vb. kutlama mesajlarınızı önceden programlayarak unutma ve kaybetme gibi olumsuzluklarla karşılaşmazsınız.

*Faturalı Toplu SMS Sistemi'ni www.aytelmesaj.com adresinden test kullanıcı adı ve şifresi ile inceleyebilirsiniz.

*Başarıyla gönderimi yapılan  SMS’leriniz bir ay sonra Türk Telekom tarafından faturalandırılır. 

*Satın aldığınız Taahhütlü Toplu SMS paketini taahhüt süresi içinde ve her yöne (Türk Telekom,Vodafone,Turkcell) dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

*Aytelmesaj toplu sms sisteminde, SMS bedeli dışında, herhangi bir hat vergisi, sabit ücret ya da ön ödeme yoktur.

*Hesap kesim tarihi her ayın son günüdür. Faturalarınız  her ayın 10'undan sonra Türk Telekom tarafından gönderilir. Son ödeme tarihi ayın 20-23'üdür.

Abonelik İçin Gerekli Belgeler:

1. Türk Telekom Abonelik Sözleşmesi

2. Türk Telekom Faturalı Toplu SMS Taahhütnamesi

3. Vergi Levhası Fotokopisi

4. İmza Sirküsü

5. Nüfus Cüzdan Fotokopisi

6. KDV Taahhuk Fişi (son iki aydan birine ait) 

*Dernek, vakıf, sendika,okul vb.  kurumlar için gerekli evrak bilgilerine  www.aytelmesaj.com adresinden ulaşabilirsiniz.

* Abonelik ile ilgili sözleşme ve taahhütnameler tarafımızdan gönderilecektir. Aktivasyon süreci, evraklarınızın tarafımıza ulaşmasından itibaren  maksimum 2 gündür.

 

(Kurum,Dernek,Siyasi Parti vb.. için istenecek evrak ayrıntıları için buraya tıklayınız)

 

 * Abonelik ile ilgili sözleşme ve taahhütnameler tarafımızdan gönderilecektir.

Aktivasyon süreci, evrakların bize ulaşmasının ardından, kullanıcı adı ve şifre belirlenmesiyle  1 iş günü içinde tamamlanacaktır.

 

*Seçeceğiniz paketin karşısındaki fiyatlar  tüm operatörlere (Türk Telekom,Turkcell,Vodafone) yapılan gönderimler için geçerlidir.

*Paketlerin kullanım süresi yükleme tarihinden itibaren 12 ay 'dır.

*Başarıyla gönderimi yapılan SMS'lerin ulaşanın olup olmadığına bakılmadan, operatör farkı olmaksızın 1 kontörle ücretlendirilir.

*İlk abonelik sözleşmesinden sonra sadece EK 2 taahhütname ile istenilen sayıda paket alınabilir.

*Paket fiyatlarının dışında; hat açılış vergileri toplam  55,78 TL  Türk Telekom tarafından 12 eşit takside bölünerek (Her ay  4,65  TL) abonenin faturasına yansıyacaktır.

*Hesap kesim tarihi her ayın son günüdür. Faturalar her ayın 10'undan sonra Türk Telekom tarafından aboneye gönderilir. Son ödeme tarihi ayın 20-23'üdür.

*Fatura ödemeleri size bildireceğimiz abone numarası ile tüm Türk Telekom bayilerinden, PTT şubelerinden, bankalardan (Akbank, Alternatifbank, BankAsya, Citibank, Finansbank, Fortisbank, HSBC, Şekerbank) veya bize otomatik ödeme talimatı vererek kolayca yapılır.

Sistem hakkında ayrıntılı bilgi için [email protected] Bu e-posta adresini spambotlara karşı korumak için JavaScript desteğini açmalısınız   e-mail  adresinden ve irtibat telefonlarımızdan  bize ulaşabilirsiniz.